Assassin’s Creed Origins – główny bohater wreszcie potwierdzony?

Ach ten Ubisoft i jego wycieki. Trudno osądzić, czy to studio nie umie odpowiednio dopilnować swoich sekretów, czy też podąża za nim zła passa. Dość powiedzieć, że do sieci trafiło zdjęcie pewnego skromnego elementu kampanii promocyjnej kolejnej gry o asasynach, zatytułowanej (prawdopodobnie!) Assassin’s Creed Origins. Jest nim koszulka, na której zobaczyć możemy po raz pierwszy w pełnej okazałości głównego bohatera gry, oraz jego imię!

bayek

Ba Yek uzbrojony jest, zgodnie z wcześniejszymi pplotkami, w tarczę, łuk, klasyczne ukryte ostrza, a twarz skrywa pod obowiązkowym kapturem. Ponoć jego imię ma być mu nadane w trakcie gry, przez innych bohaterów – z początku ma być bowiem jedynie anonimowym niewolnikiem. Warto również zwrócić uwagę na logo gry, widoczne w prawym dolnym rogu – charakterystyczny symbol bractwa połączony z Okiem Horusa. Potwierdzenie umiejscowienia akcji w starożytnym Egipcie wydaje się już tylko formalnością. Sama zaś koszulka została zauważona w… jednym ze sklepów sieci GameStop, gdzie najprawdopodobniej za wcześnie została wyeksponowana przez obsługę!

Ubosoft zaprezentuje kolejną odsłonę serii Assassin’s Creed już 12 czerwca, podczas swojej konferencji na E3.

Zobacz również: Assassin’s Creed Origins – nowe plotki, coraz bliżej oficjalnej zapowiedzi!

Źródło: metro.co.uk / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?