Czy Grand Theft Auto VI nadchodzi?

Grand Theft Auto to seria, ktora odbiła się już bardzo głębokim echem w świecie gier komputerowych. Najnowsza, już 5 jej część, sprostała zdecydowanie oczekiwaniom graczy i zyskała miano najlepszej, spychając z piedestału wiekowe już San Andreas

W obliczu ogromnego sukcesu, wciąż uaktualnianego contentu oraz masy graczy, nikt nie spodziewa się rychłej kontynuacji serii. Ostatnie nadzieje zdmuchnęła zapowiedź Red Dead Redemption 2 przez Rockstar, gdyż tak duża produkcja nie może współgrać jednocześnie z procesem tworzenia nowego GTA. Chociaż pewien mały szczegół dostrzeżony przez internautów obala w zupełności tę tezę.

Wszystko za sprawą Tima Neffa, aktora grającego w takich produkcjach jak:Suburbicon, Perish of Angels i Defective, a dokładniej jego CV, które możecie zobaczyć poniżej. Celebryta chwali się tam, jakoby miał przyejmność brać udział w sesjach motion capture przy Mecinary Insurance, Reborn, Red Dead Redemption 2 oraz, uwaga, Grand Theft Auto VI. Co to oznacza dla graczy? Jeżeli CV nie kłamie, to kolejna odsłona GTA jest już w bardzo zaawansowanej fazie produkcji i można się spodziewać już niedługo pierwszych informacji o tym tytule. 

 162757181

Zobacz również: Call of Duty: WWII – Nazi Zombie znów atakują!Call of Duty: WWII – Nazi Zombie znów atakują!

Czy jednak z logicznego punktu widzenia premiera 6 części kryminalnych przygód w najbliższym czasie jest możliwa? Biorąc pod uwagę rozkwit, zainteresowanie i zyski, jakie przynosi GTA V, nie byłbym do tego przekonany. Twórcy wciąż mają pomysły na urozmaicenie rozgrywki sieciowej obecnej części, która w chwili obecnej jest już bardzo zaawansowana gameplayowo, a graczy z tego powodu nie ubywa. Nie świadczy to jednak o tym, że Pan Tim Neff brzydko nakłamał w swoim CV. Rockstar może specjalnie wykorzystywać zasłonę stworzoną z Red Dead Redemption 2 oraz sukcesu GTA V , aby w międzyczasie ukończyć kolejną część i rzucić ją na rynek gier jako swojego asa z rękawa. 

Podsumowując, warto żywić nadzieję, że Grand Theft Auto nie zakończy swojej kariery na 5 częściach, jednak należy uzbroić się w cierpliwość. W głębi serca wierzę, że 6 część jest już w komputerach Rockstar, a wraz z nią słoneczna plaża oraz palmy Vice City.

Źródło:dailystar.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?