• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zaledwie 2 minutowym filmie udostępnionym w serwisie YouTube, twórcy najnowszej VI części kultowej gry strategicznej z serii Sid Meier's Civilization, przedstawili pierwsze spojrzenie na Polskę jako grywalnej cywilizacji. Krótki materiał prezentuje osobę króla Polski - Jadwigi Andegaweńskiej, która stoi na czele polskiej nacji w grze. Ponadto zaprezentowano szereg cech, które mają charakteryzować nasz kraj podczas rozgrywki. Przedstawiono m.in unikalną jednostkę, którą mieliśmy już okazję oglądać w zwiastunie Civilization VI, czyli legendarną formację kawaleryjską - polską husarię. Polski nie było wśród grywalnych cywilizacji możliwych do wybrou w podstawowej wersji gry, jednak jest już dostępna w ramach DLC.

Zobacz również: Microids przedstawia nowy teaser Syberii 3

W sieci udostępniona jest również próbka polskiego dubbingu:

Sid Meier's Civilization to szósta część kultowej gry strategicznej która pozwala na kierowanie własną cywilizacją od jej zarania po eksplorację kosmosu. Studiem deweloperskim zajmującym się najnowszą odsłoną gry jest Firaxis Games, które jest z serią od części trzeciej. Civilization VI miała swoją premierę 21 października 2016 i dostępna jest na PC, oraz od niedawna na Mac OS.

Źródło: youtube.com / ilustracje: youtube.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

nie wyswietli reszty danych

MOVIES ROOM POLECA

Polub nas!


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.