Advertisement
Advertisement

Ciemniejsza strona Greya – promocja na filmowe wino z okazji premiery filmu!

Nadchodzą Walentynki, a wraz z nimi do kin po dwóch latach nieobecności wraca Christian Grey. Już jutro w kinach pojawi się Ciemniejsza strona Greya. Jeśli planujecie w najbliższym czasie randkę w kinie i macie troszkę więcej oszczędności, możecie do niej dorzucić filmowe wino. A oficjalny sklep z okazji premiery filmu daje nań duże promocje:

Zobacz również: E. L. James napisze czwartego Greya? Jest taka możliwość!

Oficjalny sklep fiftyshadeswine.com z okazji premiery Pełniejszej strony Greya organizuje promocje, w której drugą butelke filmowego wina oferuje 50 % dalej. Sprzedawca oferuje dwa rodzaje trunku: Satynowo czerwone oraz jedwabnie białe. Butelka kosztuje 18 dolarów, można jednak kupić je taniej w pakiecie. Za cztery sztuki zapłacimy 70, natomiast za dwanaście 216 dolarów. Codziennie w owym sklepie pojawiają się nowe promocje.

https://www.youtube.com/watch?v=7F37r50VUTQ

Opis dystrybutora produkcji: Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Anastasii przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…

źródło: Fiftyshadeswine.com / ilustracja wprowadzenia: Fiftyshadeswine.com

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?