Advertisement
Advertisement

Dom rodzinny Harry’ego Pottera wystawiony na sprzedaż!

Każdy fan Harry’ego Pottera na pewno nie raz i nie dwa marzył o tym, żeby posiąść umiejętności bohaterów sagi i dostać się do Hogwartu. Nie jest to niestety zbytnio możliwe, jednakże jeśli macie troszeczkę (no, może troszkę więcej) wolnych oszczędności, możecie sprawić sobie ciekawą alternatywę. Dom rodzinny Harry’ego Pottera, ten w którym zginęli jego rodzice, poszedł właśnie pod młotek. Cena wywoławcza wynosi skromne 1,3 miliona dolarów.

Zobacz również: Harry Potter – kilka faktów, o których prawdopodobnie nie mieliście pojęcia

Harry Potter urodził się i bardzo wczesne dzieciństwo spędził w dolinie Godryka w Wielkiej Brytanii. Jest to oczywiście wioska fikcyjna, jednakże służąca zań wioska Lavenham jest już jak najbardziej prawdziwa. To właśnie w niej znajduje się prawdziwy dom, w który urodził się Harry Potter. Nie bez znaczenia dla tak wysokiej ceny wywoławczej jest również fakt, że dom utrzymany jest w stylu znanym z czasów średniowiecznej dynastii Tudórów. W dodatku mogłaby tam zamieszkać naprawdę duża rodzina, bowiem powierzchnia budynku to aż 3195 metrów kwadratowych. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć pokazujących jak wygląda on teraz:

źródło: huffingtonpost.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: Carter Jonas

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?