Advertisement
Advertisement

Ron Perlman zgłasza kandydaturę na prezydenta USA!

Jeszcze nie opadły emocje związane z wyborem 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, także z racji ich ostatecznego wyniku, a już mamy jednego kandydata, który o najważniejsze stanowisko za oceanem będzie starać się następnym razem, w 2020 roku. To znany doskonale z Hellboya czy Synów Anarchii Ron Perlman, który oświadczenie na ten temat opublikował na swoim Facebooku.

Zobacz również: Nowe figurki Logana od Funko Pop

Najważniejsze dwie role aktora to tak jak wspomniałem wcześniej postacie Hellboya oraz Clarence „Claya” Morrowa w serialu Synowie Anarchii, którego produkcja skończyła się w 2014 roku. W przyszłym tygodniu do kin wchodzi film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, w którym również będziemy mogli zobaczyć Perlmana w drugoplanowej roli Gnarlacka.

Nie jest to jedyny aktor, który otwarcie zaczął mówić o ubieganiu się o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podobne działanie rozważa bowiem podobno Dwayne Johnson. Kto wie, może wybory prezydenckie 2020 roku w USA trudno będzie odróżnić od walki oscarowej.

źródło: Facebook / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?