Advertisement
Advertisement

Fantastyczne zwierzęta 2 – Zoe Kravitz o roli Lety Lestrange!

Jak wiemy świat serii Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć rozrośnie się do aż do pięciu produkcji w najbliższych latach. Kolejna część przeniesie akcję do Europy i przedstawi nam skomplikowaną relację łączącą Dumbledora z Grindelwaldem. Poza tym powróci oczywiście Newt Scamander, a wraz z nim twórcy przedstawią nam znaną na razie tylko ze zdjęcia Letę Lestrange oraz łączącą ich relację. W pierwszym filmie, gdy Queenie zapytała Newta co dokładnie łączy go z dziewczyną, wymijająco odpowiedział, że to tylko przyjaźń. Widać było jednak, że po tym pytaniu poczuł się niekomfortowo, a więc prawie na pewno było między nimi coś więcej. Podczas jednego z wywiadów Zoe Kravitz wcielająca się w rolę Lety skomentowała swój udział w sequelu:

W Fantastycznych zwierzętach 2 moja postać zostanie obszerniej wprowadzona. Mimo, że moja współpraca przy pierwszym filmie zajęła jedynie kilka chwil, niemniej było to dla mnie bardzo ekscytujące doświadczenie. Scenariusze do filmów owiane są ścisłą tajemnicą, a więc weszłam do projektu jeszcze bez dostępu do tekstu! Po zorientowaniu się, że w produkcję Fantastycznych zwierząt zaangażowane są osoby tworzące Harry’ego Pottera, no i oczywiście sama J.K. Rowling, wiedziałam, że będzie to wspaniałe widowisko, w którym koniecznie chcę wziąć udział. 

rowling skonczyla 2 scenariusz 1

Aktorka nie wie na pewno w ilu filmach z serii wystąpi Leta, ale ma nadzieję, że jej historia będzie wyczerpująco przedstawiona. Jak dobrze wiemy Leta spokrewniona jest ze znaną nam Bellatrix Lestrange. Być może właśnie to zainteresowanie czarną magią przyczyniło się do zepsucia jej relacji z Newt’em? Na pewno byli najlepszymi przyjaciółmi w szkole, więc coś po drodze musiało pójść bardzo nie tak.

lestrange

Zoe Kravitz jak na razie również nie jest w stanie określić jak to wszystko się zakończy:

Relacja Lety i Newta jest bardzo skomplikowana, dlatego mam nadzieję, że będziemy mieć razem dużo czasu na ekranie, aby odpowiednio ją stworzyć i rozwinąć. To będzie na pewno świetna zabawa! Nie wiem jednak o niej kompletnie nic więcej, bazuję jedynie na tym, czego dowiedziałam się w trakcie przesłuchań. Nawet kiedy ćwiczyłam z Eddie’m jakąś scenę, stale pomagał mi zrozumieć o co tak naprawdę w niej chodzi, żebym mogła poskładać kawałki w jedną całość.

newt

Zobacz również: Harley Quinn pojawi się w serialu Gotham! Zwiastun kolejnego odcinka!

Jak widać tajemnica związana z fabułą sequeli Fantastycznych zwierząt jest frustrująca nie tylko dla nas, ale też dla aktorów, przynajmniej na razie. Być może niedługo ktoś z wtajemniczonych osób przełamie zmowę milczenia, lub pozostanie to dla nas niespodzianką aż do premiery drugiego filmu w 2018 roku!

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?