• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące fabuły ósmego epizodu, z których większość dotyczy przywódcy Najwyższego Porządku - Snoke'a. Portal MakingStarWars.net podaje, że dla Najwyższego Przywódcy zniszczenie Bazy Starkillera było niezwykle dotkliwe. Armia pod jego dowództwem  przestała stanowić pilnie strzeżoną tajemnicę dla galaktyki, a osoby dotychczas pogardzające Najwyższym Porządkiem już nie żyją lub zaczynają postrzegać tę siłę jako prawdziwe zagrożenie. Po bezpośrednim ataku na Republikę i Senat, dotychczasowy podział zimnowojenny dobiegł końca.

Samego Snoke'a przestano lekceważyć i uważać za kogoś mało znaczącego, a jego zwolenników zaczęto traktować jako maniakalnych fanatyków. Władcy planet zaczynali uświadamiać sobie to, że Najwyższy Porządek przybędzie, by ich podbić i pozostanie im wybór: poddać się lub walczyć przeciwko tej sile. Czas pokoju, jakie wcześniej zaprowadzono, dobiegł końca.

Po wydarzeniach z Przebudzenia Mocy i zniszczeniu Bazy Starkillera doszło także do upadku Republiki, a galaktyka znalazła się w stanie kompletnego chaosu. Nadszedł czas na dokonanie wyboru strony konfilktu. Okazuje się też, że Generał Organa nie jest jedyną, która stanie do walki z Najwyższym Porządkiem w imię wolności i demokracji w galaktyce.

Zobacz również: Mark Hamill z Oscarem za Star Wars: The Last Jedi? J.J. Abrams jest tego pewien!

Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Producentami filmu są Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Z kolei funkcję producentów wykonawczych pełnią J.J. Abrams, Jason McGatlin i Tom Karnowski. W kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie, Andy'ego Serkisa, Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

The Last JediFot. Materiały prasowe

Star Wars: The Last Jedi pojawi się w polskich kinach 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: MakingStarWars.net / Ilustracja wprowadzenia: ComicBookNews

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

nie wyswietli reszty danych

MOVIES ROOM POLECA

Polub nas!


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.