Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pooscarowe nastroje udzieliły się każdemu. Trudno się dziwić, bowiem o sytuacji z finału 89. gali rozdania Nagród Akademii ciężko będzie zapomnieć. Do wyczytania złej produkcji w tej najważniejszej kategorii w historii tych nagród jeszcze nei doszło. Przypominamy, że na scenę zostali poproszeni twórcy musicalu La La Land, żeby po chwili na ich miejsce weszli twórcy prawdziwego tegorocznego zwycięzcy, Moonlight. Sytuację postanowili powtórzyć pracownicy jednego z londyńskich kin, puszczając podczas planowanego seansu Moonlight, 20 sekund dzieła Damiena Chazelle. Manager placówki komentuje:

Nie był to akurat prawdziwy film, ale krótki fragment jednego ze zwiastunów. Po tych kilku sekundach wyłączyliśmy to i udawaliśmy niezdarnych, żeby sytuacja wyglądała jak zwyczajna pomyłka.

Zgromadzona na sali widownia załapała żart i sprawa zakończyła się ich śmiechem i oklaskami. Poniżej załączamy sytuację z gali:

Zobacz również: Oscary 2017 - wyniki!

Za oscarową wpadkę odpowiedzialność wzięła firma PricewaterhouseCooper, od kilkudziesięciu lat świadcząca swoje usługi w drukowaniu nazwisk zwycięzców na kopertach. Winny sytuacji był jej pracownik, Brian Cullinan, który omyłkowo podał złą kopertę gwiazdom filmu Bonnie i Clyde, Warrenowi Beatyy i Faye Dunaway, mających wyczytać laureata w kategorii najlepszy film. 

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.