Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Być może nie zauważyliście, ale już ponad połowę dekady nie mieliśmy przyjemności oglądać świetnego aktora Cezarego Pazury w głośnym kinowym filmie. Z ciekawostek można zaobserwować też, że umiera dobra, zabawna polska komedia, a widzowie raczeni są badziewem typu Polandja. Dlaczego więc aktor znany z Kilera, Show czy Kariery Nikosia Dyzmy nie zabawi rodzimej publiczności jeszcze raz? Czyżby producenci nie proponowali mu żadnych ról? W tej kwestii wypowiedział się niedawno sam zainteresowany. Podczas zorganizowanego na youtube Q&A aktor ponownie przyznał, że cierpi na brak zabawnych scenariuszy.

Oczywiście, że odrzucam dużo rzeczy. Wyobrażacie sobie, że jest Cezary Pazura, który się wygłupiał tyle lat i teraz mu proponują poważne role? No słabo, nie. Proponują mi zawsze jakieś nieśmieszne rzeczy, które im się wydają, że powinny byś śmieszne i powinny śmieszyć. A wujek Czarek wie, że niekoniecznie. Ja całe życie byłem wykorzystywany w kinematografii, że dawali mi byle co i ja grałem "ratuj się kto może". Wiele razy się udawało, ale nie będzie się udawać całe życie.

Całość możecie obejrzeć w poniższym video, gdzie Pazura poruszał również inne kwestie oraz ciekawostki filmowe, jak chociażby tę, że to jemu pierwotnie proponowano główną rolę w Dniu świra Marka Koterskiego, lecz aktor odmówił i osobiście polecił Marka Konrada na zastępstwo, co okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Zobacz również: Pazura i Woronowicz proszą o wsparcie filmu Dwie Korony

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Alina Gajdamowicz / Agencja Gazeta

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    Artur · 5 months ago
    W czasach prl i nawet jakieś kilkanaście lat temu Polacy robili takie super filmy, że człowiek do nich często powraca. A teraz........nie chce mi się o tym gadać........

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.