Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Kevin Feige i Taika Waititi udzielili wywiadu portalowi Entertainment Weekly, w którym w ramach promocji widowiska Thor: Ragnarok, wypowiedzieli się na temat filmu i bohaterów. Wspomnieni aktorzy w produkcji Marvela zagrają jedne z głównych ról, odpowiednio Thora i Bruce’a Bannera/Hulka.

Chris Hemsworth o relacji Thora z nową bohaterką, Valkyrie:

Thor jest trochę takim fanbojem Valkyrie, a ona jest elitarną, żeńską wojowniczką.

Thor po przybyciu na planetę Skaar traci swój młot, jak i długie blond włosy. Następnie staje się gladiatorem, aby na arenie zmierzyć się z samym Hulkiem. Mark Ruffalo tłumaczy, że grany przez niego bohater przejdzie zmianę w stosunku do poprzednich produkcji Marvel Studios.

Mój bohater posiada o wiele więcej charakteru i nie jest już tylko wściekłą, zieloną kupą mięśni. Wynosi się ponad innych. Jest prawie jak bóg.

Reżyser Taika Waititi o talencie komediowym Chrisa Hemswortha:

Jest świetny i w pełni wykorzystuje swój potencjał. Jest zdecydowanie jedną z najzabawniejszych postaci tego filmu.

Producent Kevin Feige o tym, jaki Doktor Strange ma udział w filmie.

W filmie nie ma zbyt wielu scen dziejących się na Ziemi, ale tego które mają tam miejsce, związane są z postacią Doktora Strange’a.

Na koniec reżyser wypowiedział się krótko o przyszłości serii.

Spora część zabiegów, jakie podjęliśmy przy tworzeniu tego filmu, miała na celu demontaż tego co wcześniej widzieliście i zbudowanie tej serii od nowa, ze świeżym podejściem. Każdy bohater dostaje swój nowy początek, tak abyście mieli wrażenie, że oglądacie Thora po raz pierwszy.

Opis: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in do uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę, rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje ukrywającą się na planecie Valkyrię, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

thor ragnarok concept art helaFot. Materiały prasowe
Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działu recenzje.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.