Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Portal ScreenDaily waśnie poinformował, że wszechstronnie utalentowany aktor Benedict Cumberbatch (Doktor Strange, Sherlock Holmes, W ciemność. Star Trek) zagra główną rolę w filmie How to Stop Time, który będzie adaptacją powieści dla młodzieży zatytułowanej The Girl Who Saved Christmas spod pióra Matta Haiga.

Romantyczne fantasy obejmujące całe wieki oraz kontynenty! Produkcja podąża śladami Toma Hazarda (Cumberbatch), człowieka, który na pozór wygląda jak przeciętny czterdziestojednolatek. Jednakże bohater cierpi rzadkie schorzenie, które trzyma go przy życiu przez całe wieki.

659234 1.1Fot. Kadr z filmu Doktor Strange

Zobacz również: Rocket and Groot - zobacz pierwszy odcinek animowanej serii Marvela!

Dyrektor generalny brytyjskiego oddziału StudioCanal powiedział:

Jesteśmy zadowoleni z możliwości kontynuowania naszej owocnej relacji z Mattem Haigem, jak również z budowania długotrwałego i dynamicznego partnerstwa z SunnyMarch, Benedictem Cumberbatchem i Adamem Acklandem. Ta zniewalająca powieść jest materiałem na potężny film, który wpisuje się w złożone przez StudioCanal obietnice na temat brytyjskich talentów, opowiadania historii oraz produkcji. Pragniemy te elementy dostarczać ludziom na całym świecie.

StudioCanal w pełni sfinansuje projekt zatytułowany How to Stop Time, jak również zajmie się jego dystrybucją w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Australii i Nowej Zelandii. Firma produkcyjna Cumberbatcha - SunnyMarch - zajmie się produkcją dzieła, a rolę producentów wykonawczych spełnią Adam Ackland i główna gwiazda omawianej adaptacji.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.