Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Być może część z Was zdaje sobie sprawę z istnienia takiej osoby jak Chris Evans jeszcze zanim przywdział on trykot legendarnego Kapitana Ameryki. Jednak nie ma wątpliwości co do tego, że najlepszy żołnierz świata Marvela to dla niego równie ikoniczna rola, jak dla Hugh Jackmana Wolverine. Teraz dowiadujemy się, że już niedługo obu panów połączy kolejna kwestia: rezygnacja z owych występów. Tak jest, Chris Evans potwierdził dla Esquire, że jeszcze dwie pozycje MCU i zawiesza tarczę na kołku.

Znalezione obrazy dla zapytania kapitan ameryka chris evans

Zobacz również: Kapitan Ameryka: Biały - recenzja komiksu

35-letni już aktor ma być zmęczony odgrywaniem tej roli - m.in. przez wzgląd na fakt, iż nawet przygotowywać się do tego musi na długo przed wejściem na plan, aby być gotowym pod względem fizycznym. Ma zamiar jeszcze wypełnić kontrakt, któy obejmuje jeszcze dwie części Avengers. Potem, jeżeli nie zażyczy sobie zagrania Steve'a Rogersa w przyszłości, studio Marvel będzie musiało szukać nowych rozwiązań.

Co myślicie o tym? Uważacie, że charakter tej postaci został już wystarczająco rozwinięty, aby po zakończeniu dwóch kolejnych hitów pożegnać się z nią? Kogo widzielibyście w roli nowego Kapitana?

Źródło: eastcoastmovieguys.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.