• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że w harmonogramie Warner Bros. Pictures, to jak w kalejdoskopie. Wytwórnia zapowiedziała kilkanaście filmów, których premiery nastąpić mają w najbliższych latach. Problem jednak w tym, że ludzie w wytwórni chyba sami już się w tym harmonogramie pogubili. Sprawa obecnego, 2017 roku, jest jasna. W czerwcu do kin trafi Wonder Woman, a w listopadzie Liga Sprawiedliwości.

Schody zaczynają się, gdy na tapet weźmiemy rok kolejny. Jeszcze jakiś czas temu na rok 2018 zapowiedziane były takie produkcje, jak Aquaman, The Flash i The Batman. Z ostatnich newsów wiecie, że ten ostatni projekt ruszy dopiero na początku 2018, więc nie ma co liczyć, że tego samego roku trafi do kin. The Flash natomiast już od jakiegoś czasu przyciągał więcej problemów, niż ekscytacji. W obecnej chwili nie wiemy nawet kto jest reżyserem filmu, którego gwiazdą jest Ezra Miller. Jakby tego było mało, to premiera Aquamana przesunięta została na końcówkę grudnia 2018 roku.

Znaleziony obrazFot. DC

Zobacz również: Dotychczasowy scenariusz filmu The Batman ląduje w koszu

Zapytacie więc jakie filmy Warner zamierza wypuścić do kin w przyszłym roku. Raczej wątpliwe jest, by DC Films pozwoliło sobie na trzynaście miesięcy przerwy pomiędzy filmami o superherosach DC Comics. Tym bardziej, że jeśli Disney zdecyduje się przesunąć film o Hanie Solo na grudzień, to marny los może spotkać Aquamana.

Powołując się na Justina Krolla z Variety, którego informacje często pokrywają się z rzeczywistością, to jeszcze w tym roku Warner ma rozpocząć produkcję jednego (a może więcej) z tych pięciu filmów: Gotham City Sirens, The Flash, Green Lantern Corps, Suicide Squad 2 bądź Dark Universe/Justice League Dark. Oczywiście premiera miałaby nastąpić już w 2018 roku. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na jakieś oficjalne ogłoszenie ze strony Warner Bros. Pictures.

 

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działu recenzje.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

nie wyswietli reszty danych

MOVIES ROOM POLECA

Polub nas!


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.