Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

'Piszący' Wichry Zimy, czyli szóstą część sagi Gra o TronGeorge R.R. Martin znajduje kolejne zajęcia, które odciągają jego uwagi od pisania. Tym razem postanowił założyć własne studio filmowe. 

Stagecoach Foundation powstało w Santa Fe w Nowym Meksyku. Zaangażowani mają tam być w pracę zarówno początkujący filmowcy, jak i ci zaangażowani już w działalność w Hollywood. Wszystko to z pewnością irytuje fanów sagi, którzy od jakiegoś już czasu są zapewniani, że prace nad książką się rozkręcają. Martin wybierając się przed rokiem na targi literackie do Gualadajary podkreślał, że to jedna z ostatnich rzeczy w jego kalendarzu:

Jeśli chcecie mój autograf, to lepiej wybierzcie się na te targi. W przyszłym roku rzadko kiedy będzie można mnie złapać, bo zamierzam w pełni poświęcić się pisaniu. 

Mimo niezadowolenia fanów, twórcom filmowym humor dopisuje po decyzji Martina. Mówi się, że jednymi z pierwszych, którzy skorzystają z wspomnianego studia, będą bracia Coen. Choć nie wiadomo jak wiele czasu Martinowi będzie zabierać praca przy nadzorowaniu studia, to ciężko wierzyć, że ułatwi mu to pisanie kolejnego tomu powieści, której ekranizacja podbiła świat dzięki HBO. Ostatnio pojawiła się zresztą zapowiedź siódmego sezonu Gry o Tron:

Zobacz Również: Gra o tron - smoki wielkości Boeinga 747 w siódmym sezonie serialu!

Premiera kolejnej serii serialu ma mieć miejsce 16 lipca.

Źródło: cinemablend.com/Fotografia Wprowadzenia: qultqultury.pl

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.