Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niedawno pokazywaliśmy grafiki koncepcyjne do filmu Deadpool 2, które ukazywały, że w rolę podróżującego w czasie mutanta o pseudonimie Cable ma się wcielić nie kto inny jak Brad Pitt (Furia). Fani zastanawiali się, czy to nie żart i czy naprawdę uda się producentom pozyskać tak znane nazwisko. Reżyser David Leitch odniósł się więc do tych rozważań i potwierdził, że nie ma w tym żadnego przekrętu. Faktycznie próbowano zakontraktować Pitta, niestety strony ostatecznie nie doszły do porozumienia. Oto jego pełna wypowiedź.

Odbyliśmy świetne spotkanie z Bradem, był niezwykle zainteresowany tytułem. Nie zgrały nam się jednak terminarze. Jest fanem i kochamy go. Myślę, że byłby niesamowitym Cable'em.

Szkoda, że wszystko skończyło się jedynie na ciepłych słowach. Brad Pitt to kolejny po Michaelu Shannonie aktor, który zrezygnował z wejścia w projekt z powodu konfliktu daty zdjęć. Najwyraźniej producenci nie rozważają zmiany harmonogramu kręcenia produkcji i pytanie tylko pozostaje, czy w dostępnym im czasie zdążą zakontraktować kogoś, kto odpowiednio odegra Cable'a? Póki co wciąż czekamy na ogłoszenie nazwiska tego aktora.

Zobacz również: zwiastun nowego filmu Brada Pitta i Netflixa!

źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.