The Beaster Bunny – zwiastun horroru o króliku wielkanocnym

Do tej pory to Święta Bożego Narodzenia czy amerykańskie Halloween cieszyły się największym braniem wśród filmowców, których fantazja znajdowała ujście w produkcjach wielu gatunków. Święta Wielkanocne zaś zdominowane zostały przez niepisaną zasadę filmów religijnych na podstawie Biblii. Klinem w nią spróbuje wejść króliczy horror The Beaster Bunny, który na pewno nie będzie wiekopomnym dziełem, ale może zachęci innych i zapoczątkuje nową falę filmów wielkanocnych. Oto zwiastun produkcji, która powinna trafić głównie w gusta fanów kina klasy Z.

https://www.youtube.com/watch?v=_V7FeIctutc

Twórcami filmu są niejacy Snygg Brothers, a w The Beaster Bunny mamy zobaczyć, jak 15-metrowy (50 stóp) króliczek wielkanocny ludojad będzie pustoszył amerykańskie miasteczko. Na drodze krwiożądnego kłapoucha staną dziewczyna marząca o karierze aktorki oraz szalony hycel.

The Beaster Bunny zadebiutuje w Wielkiej Brytanii na DVD, w wersji cyfrowej i w serwisach VOD 3 kwietnia.

beaster bunny poster plakat

Źródło: bloodydisgusting / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?