Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niedawno ogłoszono, że słynna wytwórnia Toho zrealizuje swój 30 film o Godzilli dla Netflixa. Powoli pojawiają się pierwsze informacje, grafiki koncepcyjne oraz materiały promocyjne.

 

Najważniejsza informacja jest taka, że film zatytuowany Godzilla: Monster Planet będzie pionierem pod dwoma względami: jako pierwszy w serii będzie rozgrywać się w dalekiej przyszłości, w której to potwory są panami Ziemi oraz jest pierwszym filmem animowanym o Królu Potworów. Najwięcej szczegółów przynosi udostępniony opis produkcji:

Ostatnie lato XX wieku. W tych dniach ludzie uświadomili sobie, że nie są jedynymi władcami Ziemi.

Pojawiły się gigantycznye potworów "kajiu” i największy z nich – Godzilla- która sama potrafi zgładzić inne kaiju. Po trwającej pół wieku wojnie z kajiu ludzkość uznała swoją porażkę i postanawia opuścić planetę Ziemię. W 2048 roku nieliczni wybrańcy wskazani przez sztuczną inteligencję kontrolowaną przez rząd weszli na pokład miedzygwiezdnego statku imigranckiego Aratrum i udali się w podróż na „Cetus: Planetę Tau e” znajdującą się 11.9 milionów lat świetlnych od Ziemi. Niestety nie udało się w zakładanym terminie stworzyć odpowiednich ziemskich warunków środowiska na Tau i nie było szansy, aby ludzkość mogła przetrwać na nowej planecie.

Młodzieniec Haruo jest na pokładzie statku z imigrantami. Godzilla zabiła mu rodziców na jego oczach, kiedy miał 4 lata. Od tamtej pory myśli wyłącznie o powrocie na Ziemię i zabiciu Godzilli.  Odkąd pewnym staje sie, że nie ma nadziei na imigrację na inne Planety oraz w zwiazku z pogorszeniem warunkow zyciowych na statku, na pokładzie zaczyna przodować grupa chcąca powrotu na Ziemię (jest w niej Haruo) i załoga decyduje się na długą podróż hiperprzestrzenną. 

Jednakże, w chwili powrotu na Ziemi minęło 20 tysięcy lat i planeta stałą się wielką niewiadomą, światem i ekosystemem zdominowanym przez Godzillę. Czy ludzkości uda się odzyskać Ziemię? Jaki los czeka Haruo?

godzillaanime03

godzillaanime04

godzillaanime05

godzillaanime06

godzillaanimeconceptart1

godzillaanimeconceptart2

Kobun Shizuno i Hiroyuki Seshita reżyserują. Głosy podkładać będą Yuuki Kaji, Takahiro Sakurai, Mamoru Miyano, Junichi Suwabe, Kana hanazawa, Tomokazu Sugita.

Film trafi na Netflix w 2017 roku, premiera zgodnie z informacją na plakacie będzie miałą miejsce w listopadzie.

godzilla monster planet plakat

Źródło: bloodydisgusting.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.