Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po tym, jak Logan: Wolverine okazał się być niebywałym sukcesem kasowy, ale przedewszystkim bardzo dobrą produkcją, fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych filmów o mutantach. Wiemy, że 20th Century Fox pracuje nad kilkoma projektami, o których wypowiedzieć się postanowił jeden z producentów, Simon Kinberg.

Kinberg potwierdza, że w X-Force pojawi się zarówno Deadpool, jak i Cable. Nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem, bowiem te postacie są integralną częścią wspomnianego zespołu. W filmie prawdopodobnie powróci też Domino, która tak jak Cable swój filmowy debiut zaliczy w Deadpoolu 2. Jeśli akcja filmu dziać się będzie w okolicach 2040 roku, to niewykluczony jest też udział dorosłej już X-23, którą poznaliśmy w Logan: Wolverine. Innym rozwiązaniem aby zbytnio nie wybiegać w przyszłość, są podróże w czasie, z których słynie Cable. Zresztą, to filmy o X-Menach, tu wszystko jest możliwe. Ważną informacją o X-Force jest potwierdzenie wysokiej kategorii wiekowej dla tego filmu. Będzie to czwarta po Deadpoolu, Loganie i nadchodzącym Deadpoolu 2 produkcja, z kategorią wiekową R.

Zobacz również: Kolejna gwiazda opuszcza Niezniszczalnych!

Simon Kinberg pokrótce wypowiedział się o nadchodzących produkcjach bazujących na postaciach z komiksów Marvela.

Pracujemy obecnie nad New Mutants, Gambitem z Channingiem Tatumem, Deadpoolem 2 oraz nad X-Force, gdzie Deadpool i Cable również się pojawią i będą czołowymi postaciami. Produkcja Deadpoola 2 rozpocznie się jeszcze w tym roku. X-Force, który jest trochę kombinacją Deadpoola i Cable’a, będzie takim Black Ops ze świata X-Menów. Będzie bardziej mrocznie i z wysoką kategorią wiekową. W X-Force pojawią się też inne postacie z komiksów, a sam film będzie odseparowany od głównej serii produkcji o X-Menach, tak jak to było w przypadku Deadpoola.

Z wypowiedzi producenta wynika, że Fox nie będzie próbował kopiować rozwiązań z Marvel Cinematic Universe, gdzie wydarzenia z poszczególnych filmów prowadzą do starcia z potężnym przeciwnikiem i jego podwładnymi. Wspomniane wyżej filmy mają się ze sobą luźno wiązać i być bardziej wsparciem, niż integralną, nieoderwalną częścią układanki. Fox oczywiście będzie próbował w każdym z filmów dawać nawiązania do innych produkcji, tak by zostawić sobie otwartą furtkę na przyszłość.

Rozmawiałem z ludźmi ze studia na temat połączenia tych wszystkich produkcji, tak aby razem tworzyły spójną historię. Jest przy tym dużo zabawy i podekscytowania tym, w jaki sposób chcemy powiązać ze sobą produkcje o różnych tonach. Jednak najważniejsze dla nas jest to, aby stworzyć jak najlepsze filmy. Nie chodzi o to, żeby wrzucić do którejś z produkcji cameo Colossusa, czy Deadpoola. Połączenie tych produkcji nastąpi wtedy, gdy będzie to miało jakiś naturalny sens. Na chwilę obecną nie są one tworzone jako elementy jakiejś większej układanki. Każda z tych produkcji będzie zamkniętą, wartą obejrzenia historią.

A Wy na który z wymienionych filmów czekacie najbardziej?

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działu recenzje.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    Tro · 4 months ago
    brzmi bardzo ciekawie. fajnie będzie zobaczyć w serialu deadpoola raz na jakiś czas!

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.