Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Urwisty nadmorski klif to miejsce, w którym chłopiec o imieniu Kubo mieszka wspólnie z matką. W położonej nieopodal rybackiej wiosce chłopiec dzieli się z mieszkańcami swoją magiczną umiejętnością ożywiania origami. Spokojne życie przerywa pojawienie się ducha z przeszłości, który domaga się vendetty, pomszczenia tego, co stało się przed laty. Kubo wyrusza w nieprawdopodobną podróż, której celem jest rozwiązanie zagadki jego zaginionego przed laty ojca, największego samuraja, jaki kiedykolwiek chodził po Ziemi.

Kubo and the Two Strings Featured ImageFot. materiały prasowe

Najnowsze arcydzieło, od studia animacji LAIKA stojącego za nominowanymi do Oscara Karoliną i tajemniczymi drzwiam, Pudłakami I ParaNormanem, już 6 kwietnia ukaże się na DVD I Blu-Ray. Kubo I dwie struny zachwyciło zarówno młodych jak i starszych widzów uzyskując wynik 97% na popularnym portalu filmowym Rotten Tomatoes, tym samym stając się najlepiej ocenianym filmem roku!

Przechwytywanie

W tym filmie łączy się wszystko, co do tej pory zaserwowała nam LAIKA. Odważna opowieść, innowacje technologiczne w zakresie animacji, niezapomniane postaci, porażające urodą wizualizacje. Historia Kubo narodziła się z miłości do egzotycznej fascynującej kultury Japonii. To uniwersalna opowieść, pełna tajemnic, akcji i humoru, o chłopcu, który staje się bohaterem, chłopcu, który odkrywa w sobie to, czego szukamy wszyscy.

W oryginalnej wersji filmu usłyszymy Charlize Theron, Arta Parkinsona (głos Kubo), Ralpha Fiennesa, Matthew McConaughey’a, Rooney Marę, George’a Takei i Brendę Vaccaro. Autorem muzyki jest Dario Marianelli (Oscar i Złoty Glob za muzykę do Pokuty). Reżyserem zdjęć jest Frank Passingham. Za reżyserię filmu odpowiada Travis Knight, autorami scenariusza są Marc Haimes i Chris Butler. Producenci: Arianne Sutner, Travis Knight.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Dziennikarz

O mnie:

Kiedyś filmy robiło się lepiej...


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.