• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że filmowa adaptacja komiksu Alana Moore'a Watchmen to za mało dla Warner Bros., które ogłosiło prace nad animowaną ekranizacją. W jednej z ostatnio opublikowanych przez studio ankiet pojawiło się pytanie do subskrybentów o zainteresowanie owym projektem. W opisie były zawarte następujące informacje:

Wierna adaptacja komiksu Watchmen, wykonana w animowanym stylu odzwierciedlającym materiał źródłowy. Przewidywana kategoria wiekowa według MPAA - R.

watchmen-survey

Zobacz również: Dlaczego nie rozumiem, że Zack Snyder to geniusz?

Powstanie więc prawdopodobnie film podobny do animowanego Powrotu Mrocznego Rycerza oraz Zabójczego Żartu, które również wykorzystały kreski  z komiksowych kart. Z faktu powstania kolejnej wersji komiksu prawdopodobnie nie będzie zadowolony sam Alan Moore, który dość dosadnie wyrażał swoją pogardę już w odniesieniu do filmu Zacka Snydera z 2009 roku. Wystąpili w nim Malin Akerman, Billy Crudup, Matthew Goode, Jackie Earle Haley, Jeffrey Dean Morgan, Carla Gugino, oraz Patrick Wilson. Film Snydera znalazł swoich zwolenników oraz przeciwników, ale ostatecznei zarobił 185 milionów dolarów, co przy budżecie 130 milionów nie jest niestety imponującym wynikiem.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

nie wyswietli reszty danych

MOVIES ROOM POLECA

Polub nas!


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.