Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W ostatnich dniach reżyser Troy Duffy wrzucał na swoje profile społecznościowe liczne zdjęcia z podpisem, że coś się dzieje. Na przedstawionych przez niego fotografiach widać ucharakteryzowanego aktora, Michaela Madsena oraz sprzęt filmowy (kliknij, aby powiększyć zdjęcie).

fot. facebook.com/theboondocksaintsfans

Teoretycznie można było zacząć robić sobie nadzieje, że być może Duffy zaczął kręcić trzecią część swojej przebojowej serii Święci z Bostonu. Uczciwie patrząc, to jedyne filmy, jakie kiedykolwiek stworzył. Niestety, dzisiaj przedstawił dodatkową grafikę, bardziej zdigitalizowaną i sztucznie zaanimowaną. Jest to wizualium typowe dla gry komputerowej. Wygląda na to, że najnowszy projekt Troya Duffy'ego to gra video ze Świętymi z Bostonu. Świadczy o tym również podpis na ekranie ze zdjęcia (zaznaczone czerwono), gdzie widnieją typowe instrukcje rodem z gry jak "press left or right" czy "options menu". Wiadomość ta raczej nie nastraja optymistycznie, gdyż twórca ten unika współpracy z dużymi studiami nie tylko filmowymi i gdy kilka lat temu już raz przyzwolił na stworzenie gry komputerowej z braćmi MacManus, powstał mobilny crap, o którym szybko zapomniano. Teraz też nie wygląda na to, aby wszedł we współpracę ze znanym developerem branży video.

Zobacz również: dlaczego nie rozumiem, że Zack Snyder to geniusz?

Z drugiej strony, 21 marca na tym samym profilu facebookowym zamieszczono nowy plakat do Świętych z Bostonu z podpisem "najlepsze rzeczy nadchodzą na małe ekrany", co z kolei sugeruje, iż przygody irlandzkich braci są właśnie adaptowane na serial telewizyjny. Szczerze mówiąc, ciężko powiedzieć, co dokładnie robi Troy Duffy, ale na pewno coś działa i oby efekty jego prac okazały się warte czekania. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia, które wskazują, że z tą nieco zapomnianą już marką coś na pewno się dzieje.

fot. facebook.com/boondocksaintsfans

fot. facebook.com/boondocksaintsfans

fot. facebook.com/boondocksaintsfans

fot. facebook.com/boondocksaintsfans

źródło: facebook.com/boondocksaintsfans / ilustracja wprowadzenia:kadrz filmu "Święci z Bostonu: Dzień Wszystkich Świętych" reż. Troy Duffy

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.