Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Francusko-belgijski horror w reżyserii Julie Ducournau zyskał szeroki rozgłos nie dlatego, że spotkał się z powszechnym uznaniem krytyków, a gdy okazało się, że podczas festiwalu w Toronto ludzie mdleli na widok niektórych scen. Tropem tym poszły osoby pracujące przy promocji Raw w Australii. Otóż wymyślili pranka, w którym nagrywano reakcje przechodniów na konsumującą ludzkie kończyny dziewczynę. Oto efekty tej „sondy ulicznej”:

Opis dystrybutora: Wszyscy w rodzinie Justine (Garance Marillier) są lekarzami weterynarii i zdeklarowanymi wegetarianami. Justine w wieku 16 lat jest znakomitą, ociecującą uczennicą. Kiedy zaczyna studia, trafia w sam środek dekadenckiego, bezlitosnego i kuszącego niebezpieczeństwem świata. W pierwszym tygodniu otrzęsin, próbując dostosować się do środowiska, w które trafiła, łamie rodzinną tradycję i po raz pierwszy próbuje surowego mięsa. Wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z nieoczekiwanymi konsekwencjami swego postępowania, co więcej, zacznie odkrywać swoje prawdziwe - demoniczne „ja”.

Zobacz również: TOP10 - najbardziej pamiętne sceny z fast-foodami

Film zakończył już swój obieg festiwalowy i powoli zaczyna trafiać do repertuaru kin na całym świecie. Polska premiera Raw została ustalona na 22 września.

Źródło: youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.