Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Star Wars Celebration w Orlando dobiegło już końca, lecz wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące przyszłości filmów rozgrywających się w uniwersum Gwiezdnych wojen. Producent Rebeliantów Dave Filoni został zapytany przez portal ComingSoon.net o to, czy byłby zainteresowany nakręceniem filmu live-action umiescowionym w odległej galaktyce:

Chyba byłbym szalony, gdybym stwierdził, że nie jestem tym zainteresowany. Nie twierdzę jednak, abym skłaniał się ku temu rozwiązaniu jako ostatecznemu, zwłaszcza biorąc pod uwagę satysfakcję, jaką mam przy reżyserowaniu teraźniejszych opowieści. Nie umniejszałbym także ich roli jako czegoś mniej znaczącego. Uważam, że to, co robimy przy obecnej serii (chodzi zapewne o Rebeliantów - przyp. autora) jest niesłychanie ważne, a artyści z którymi pracujemy są świetni. Jestem jednak ciekawy formatu live-action, sposobu przedstawienia świata w nim oraz możliwości, jakie mogłyby się dzięki temu pojawić. Dla mnie jest to bardzo interesujące i szanuję to, choć jest to nieco inny styl. Obserwowałem i dowiadywałem się coraz więcej na temat live-action, by stwierdzić, czy sobie z tym poradzę, czy będzie pasować do mojej wizji, a także czy ten proces nie będzie mnie krępować. Nie pracuję bowiem przy projektach, nad którymi nie mam kontroli i opanowania. Byłoby to okazanie braku szacunku dla ekipy profesjonalistów, z którą bym pracował i w żadnym wypadku nie chciałbym też im przeszkadzać. Wiecie, zobaczymy jak to będzie. W niektórych kręgach, możesz być mistrzem, a w innych zaledwie padawanem. Wciąż powinniśmy się uczyć, właściwie każdy z nas powinien. Zawsze powinno się przykładać się do nauki.

Zobacz również: Losy postaci z Rebeliantów i Wojen klonów ujawnione podczas Star Wars Celebration!

Poniżej fragment wywiadu z Dave'm Filonim podczas zeszłorocznego Star Wars Celebration na temat Rebeliantów w wersji live-action:

Dave Filoni jest bardzo ważny dla Gwiezdnych wojen, zwłaszcza pod kątem realizowanych filmów animowanych. Miał okazję reżyserować film Wojny klonów oraz niektóre odcinki serialu pod tym samym tytułem, a także jest producentem Rebeliantów. W dodatku, czuwa w LucasFilm nad jakością kolejnych animacji. 

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: StarWars.com

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.