Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dzień bez wiadomości o nadchodzącym Deadpoolu jest dniem straconym. Film, który na zawsze odmienił zarówno kino superhero, jak i sposób budowania narracji. Pomimo trudnego zadania, wszystko w Deadpoolu sklejało się w jedną całość. Tę całość budowały barwne postacie. Nie ma nic lepszego niż poważny aktor, który pokazuje swoją jajcarską stronę na ekranie. Tak właśnie było z rolą niewidomej Al, która przypadła Leslie Uggams. Aktorka idealnie odwzorowała współlokatorkę Wade'a Wilsona. Ze swoją opiekuńczością, niewinnością, a także siarczystym dowcipem podbiła serca fanów i krytyków. Zarówno dla jednych, jak i dla drugich mamy dobrą wiadomość. Niewidoma Al powróci w kontynuacji Deadpoola.

f92e97ffdab3c0d2c680c179ae2fd560mat. prasowe

Zobacz również: Deadpool 2 - co słychać u Cable'a?

Aktorka, zapytana o ponownie wystąpienie w Deadpoolu jako Al, odpowiedziała, że nie podlega to dyskusji. Leslie była nominowana do nagrody Emmy i do Złotego Globu. Możecie ją znać z takich produkcji jak Sugar Hill bądź Roots. Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiadać będzie David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie będzie duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy wspomnianego Cable’a i Domino, w którą wcielić ma się Zazie Beetz. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 12 stycznia 2018 roku.

Jak wam się podobała Niewidoma Al w Deadpoolu? Piszcie w komentarzach!

Źródła: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.