Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Disney nie zamierza zwalniać tempa w tworzeniu aktorskich remake'ów swoich animowanych hitów. Jednym z przygotowywanych tego typu filmów jest nowa wersja Alladyna. Na stołku reżysera projektu już zameldował się Guy Ritchie (Revolver). Natomiast obecnie trwają gorączkowe poszukiwania odtwórców głównych ról. Podobno do roli dżina przymierzany jest nie kto inny jak sam Will Smith. Aktora znanego z roli Deadshota w Legionie samobójców proszono już wcześniej o wystąpienie w aktorskiej wersji Dumbo od Tima Burtona, lecz niestety z powodu konfliktu terminarzy współpraca nie doszła do skutku.

Zobacz również: Bella to zła kobieta była, czyli prawda o aktorskiej wersji Pięknej i Bestii

Oryginalnie w animowanym musicalu z 1992 roku rolę niebieskiego, szalonego dżina odegrał Robin Williams, za co zdobył ogromne uznanie ze strony widzów oraz krytyków. Jego charyzmatyczny dubbing ustanowił jak na owe czasy nowe standardy podkładania głosów pod animowane postaci. Ktokolwiek nie odegra dżina w aktorskiej wersji Alladyna na pewno będzie miał trudne zadanie w starciu ze wspomnieniem wysoce cenionej kreacji Williamsa. Czy Will Smith podejmie rękawicę? Granie spełniającego życzenia ducha to niełatwe zadanie. Przekonał się o tym Shaquille O'Neal, który zagrał dżina w filmie Czarodziej Kazaam z 1996 i nie został ciepło zapamiętany przez publiczność.

źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.