Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Portal Deadline poinformował, że Unversal Pictures zatrudniło Philipa Gawthorne'a, by napisał scenariusz do filmowej adaptacji komiksu Chrononauts autorstwa Marka Millara (stworzył Wanted, Kick-Ass) i Seana Gordona Murphy'ego (stworzył Punk Rock Jesus, The Wake). Wcześniej Morgan i Millar współpracowali ze sobą przy filmie Wanted. To opowieść o Corbinie Quinnie oraz Danny'm Reilly'u - dwóch amerykańskich naukowcach - którzy wyruszają na eksperymentalną podróż w czasie. Nie wiadomo nic na temat obsady, ale Mark Millar napisał na Twitterze, że jego zdaniem najlepszymi kandydatami do obu ról byliby Chris Pratt i Chris Hemsworth.

Produkcją obrazu miałby zająć się Chris Morgan (scenarzysta sześciu części Szybkich i wściekłych) pod szyldem Chris Morgan Productions, a nad jego rozwojem czuwać miałaby Ainsley Davies z tej samej firmy oraz Jay Polidero z Universal Pictures. Twórcy komiksy mają natomiast być zatrudnieni w charakterze producentów wykonawczych.

 Chrononauts - kadr z komiksuFot. Comic Vine - GameSpot

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.