Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Niedawno świat obiegła informacja, że rolę młodego Albusa Dumbledore'a w sequelu Fantastycznych zwierząt odegra brytyjski aktor Jude Law. Prace nad filmem mają ruszyć jeszcze w tym roku, dlatego też aktorzy powoli przygotowują się do swoich ról. Jednym z takich aktorów jest właśnie Law, który w niedawno udzielonym wywiadzie dla Evening Standard po raz pierwszy wypowiedział się na temat przygotowań do tej ikonicznej roli:

Moim pierwszym krokiem jest, mam nadzieję spotkanie z J.K. Rowling i dokładna rozmowa o tym, kim on (Albus Dumbledore-przytaut.) jest i kim ona (Rowling-przytaut.) chce, by był. Chciałbym także dowiedzieć się trochę więcej o jej wizji tego wspaniałego mężczyzny jako młodego człowieka.

Podobny obrazFot: materiały prasowe

Zobacz również: Jude Law jako Albus Dumbledore w sequelu Fantastycznych zwierząt!

J.K. Rowling zadebiutowała jako scenarzystka pisząc skrypt do Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, wiadomo także, że autorka napisała już scenariusz do drugiego filmu z serii. Strudio Warner Bros. zaplanowało wydanie pięciu filmów z serii Fantastycznych zwierząt. Na stanowisku reżysera ponownie wróci David Yates.

Premiera sequelu Fantastycznych zwierząt zaplanowana jest na 16 listopada 2018 r., a zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Źródło: HeroicHollywood / Ilustracja wproawadzenia: screenrant.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Patryk Supeł

Patryk Supeł Supeł

Redaktor

O mnie:


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.