Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

To nie będzie kolejna, z metra cięta, do bólu wtórna kopanina klasy C. Nadchodzący film o tytule Triple Threat przygotowywany jest jako wielki hit, w którym trzech ekranowych mistrzów sztuk walk z Zachodu zmierzy się ze swoimi odpowiednikami ze Wschodu. Już we wcześniejszym newsie pokazywaliśmy antagonistów: Scotta Adkinsa, Michaela Jai White'a i Michaela Bispinga. Teraz nadszedł czas na drugi zespół, czyli Azjatów pełniących rolę protagonistów. Są nimi największe międzynarodowe gwiazdy kina kopanego, czyli Tony Jaa (Ong Bak), Iko Uwais (The Raid 2: Infiltracja) oraz Tiger Chen (Człowiek Tai Chi). Poniżej możecie zobaczyć jak wspólnie prezentują się na zdjęciu. Prócz tego opublikowano również fotografię, gdzie reżyser projektu Jesse Johnson sam wykonuje popis kaskaderski, pokazując aktorom, jak powinno być to właściwie zrobione. Johnson bardzo dobrze zna się na tym elemencie, gdyż pracował jako kaskader przy takich filmach jak Terminator 3: Bunt maszyn, Mission Impossible III, Avatar, Thor, Niesamowity Spider-Man 1 i 2, Mistrz czy Lincoln. Miał tam również okazję podpatrzeć największyh reżyserów przy pracy, więc oby zdobyte doświadczenie pokazał również przy Triple Threat. (kliknij na obrazek, żeby powiększyć)

fot. facebook.com/TripleThreatMovie2017

fot. facebook.com/TripleThreatMovie2017

Prace nad projektem dostarczają również sporo radości Scottowi Adkinsowi. Aktor znany chociażby z Doctora Strange'a jest pod wrażeniem umiejętności Tony'ego Jaa i wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Dobrą chwilę siedzę w tym biznesie. Na ekranie walczyłem już praktycznie ze wszystkimi, ale muszę przyznać, że nigdy nie doświadczyłem tak wybuchowej szybkości oraz mocy, jaką ma ten gość. Film to jedno, a rzeczywistości reprezentuje on zupełnie inny poziom. Kiedy jego pięści świszczą ci koło głowy lub odbijają się od twoich kości, wtedy staje się jasne - Tony Jaa ma inne DNA niż większość ludzi. Absolutny fenomen.

scott adkins, tony jaa, triple threatfot. facebook.com/officialscottadkins

Zobacz również: Savage Dog - zwiastun i plakat filmu ze Scottem Adkinsem

źródło i ilustracja wprowadzenia: facebook.com/TripleThreatMovie2017

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.