Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po stosunkowo ciepłym przyjęciu Pięknej i Bestii, czyli fabularyzowanej bajki Disneya, której nowa forma miała w sobie wiele z musicalu, możemy się spodziewać, że zabieg ten będzie teraz często powtarzany. Mamy już zresztą pierwsze oficjalne potwierdzenie kolejnej produkcji dla dzieci, która teraz zostanie przedstawiona w nowej formie, a muzyka będzie w niej grała istotną rolę. Chodzi o Alladyna.

Informację tę potwierdził Guy Ritchie, który ma być odpowiedzialny za stworzenie tego filmu. W jednym z wywiadów przy okazji promocji innej produkcji (Król Artur: Legenda Miecza), 48-latek wyraził przekonanie, że to najlepsza forma, by opowiedzieć tę historię.

Bardzo ciężko byłoby przedstawić Alladyna w inny sposób. Oczywiście jeszcze za wcześnie na dalsze szczegóły, wciąż poszukujemy obsady i nie wyznaczyliśmy sobie bardzo konkretnego kierunku. Jestem jednak pewny, że w pewnym momencie wszystko to zacznie mi się układać w logiczną całość, teraz cały projekt jest jeszcze w powijakach.

Zobacz również: Kim jest Groot? Historia superbohatera #42

Po wspomnianej Pięknej i Bestii ciężko się było zresztą spodziewać innej decyzji. Zwłaszcza, że w trakcie tworzenia jest już inny remake, który po części również ma być musicalem - Mulan. Potencjału takich przebojów jak Arabian Nights (którego możecie posłuchać poniżej), czy A Whole New World nie sposób zmarnować, więc nowa wersja tej bajki z pewnością przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom.

Alladyn nie ma jeszcze daty premiery, ani obsady, choć niedawno pojawiały się plotki wiążące z tą produkcją między innymi Willa Smitha.

Źródło: heroichollywood.com/Ilustracja wprowadzenia: ohmy.disney.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.