Liga sprawiedliwosci

Dreamland – Margot Robbie przestępczynią rabującą banki?

Aktorka Margot Robbie zostanie prawdopodobnie gwiazdą filmu Dreamland, czyli pełnym emocji thrillerze, do którego sporządził scenariusz Nicolaas Zwart. Reżyseria projektu zajmie się zwycięzca nagrody Sundance – Miles-Joris Peyrafitte (As You Are).

Dreamland podąża śladami piętnastoletniego Eugene’a Evansa, którego rodzinna farma została dotknięta przez Dust Bowl (katastrofa ekologiczna mająca miejcie na obszarze Wielkich Równin w Stanach Zjednoczonych, spowodowana suszą i silną erozją gleb), w związku z czym staje na krawędzi upadku. Chcąc ją ratować, chłopak podejmuje się zadania złapania pewnej rabującej banki przestępczyni (Robbie), a co za tym idzie, zgarnięcia okazałej nagrody za jej głowę. Stawiając czoło wszystkim przeciwnościom losu, bohater wygrywa w pojedynku zarówno z FBI, jak i lokalną policję, aby jedynie odkryć, że podane przez władze informacje na temat poszukiwanej są mocno przesadzone.

MV5BODk3MzY2OTEyM15BMl5BanBnXkFtZTgwNDIyOTAxODE. V1 SX1500 CR001500999 AL

Zobacz również: The Irishman – filmowcy wracają do studia! Znamy datę rozpoczęcia zdjęć!

Film zostanie wyprodukowany przez Margot Robbie, Toma Ackerley’a i Josey McNamara z Lucky Chap Entertainment oraz Briana Kavanaugha-Jonesa i Riana Cahilla z Automatik. Produkcją zajmie się też Brad Feinstein z Romulus Entertainment, który ponadto sfinansuje cały projekt. Sierra / Affinity poweźmie na swoje barki sprzedaż zagraniczną.

Ostatnie projekty Margot Robbie to Wilk z Wall Street, Focus czy Legion Samobójców. W przyszłości widzowie będą mogli podziwiać swoją ulubioną aktorkę w I, Tonya realizowanym dla Miramax i Goodbye Christopher Robin wykonywanym przez Fox Searchlight Pictures.

Z kolei filmowiec Miles Joris-Peyrafitte nakręcił niedawno As You Are. Przy projekcie pracował również jako współscenarzysta. Za rzeczony film twórca zdobył w 2015 roku nagrodę jury festiwalu filmowego w Sundance.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Jonathan Olley; Warner Bros. Entertainment Inc

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta