Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Im bliżej premiery Wonder Woman, tym więcej informacji dociera do nas na temat produkcji. Wśród najciekawszych wieści znajdują się wypowiedzi odtwórców głównych ról oraz materiały przedstawiające postacie występujące w filmie. Gal Gadot, wcielająca się w rolę Diany/Wonder Woman, opowiedziała o zmianach, jakie zachodzą w jej postaci, o tym, jakie cechy posiada superbohaterak oraz jak niebezpieczna potrafi być dla tych, którzy jej zagrażają:

Od momentu pojawienia się Steve'a (postać grana przez Chrisa Pine'a - przyp. autora) na Themiscirze, wyczuwa potrzebę udzielenia mu pomocy. [...] Najwspanialszą rzeczą w Wonder Woman jest to, jaką osobą jest w rzeczywistości. Potrafi być delikatną, zagubioną, a także bardzo silną wojowniczką.

Pewną ciekawostką jest również pojawienie się na pokazie przedpremierowym filmu nie jednej, a dwóch aktorek, które wcieliły się w Wonder Woman. Poza Gal Gadot obecna była też Lynda Carter - odtwórczyni Diany w serialu telewizyjnym emitowanym w latach 1975-1979. Entertainment Tonight złapało obie panie na czerwonym dywanie podczas pokazu przedpremierowego filmu. Zapytano wówczas Carter, jak dogaduje się ze swoją następczynią:

Jestem osobą niosącą pochodnię i przekazującą ją dalej. Nie mogłam się doczekać, by poznać Gal i powiedzić jej, że tytuł Wonder Women należy do niej. W rzeczywistości jednak on tkwi w sercu. Staliśmy się przyjaciółkami i cieszę się mogąc tu być.

Gal Gadot również nie kryła swojej radości mogąc być razem z aktorką, która wcześniej była odtwórczynią Diany:

Uwielbiam ją i uważam za wyjątkową kobietę. To wspaniale móc ją zobaczyć, zwłaszcza dzisiaj, gdy będzie mieć okazję po raz pierwszy ujrzeć film. Moje serce bije jak szalone.

Zobacz również: Wonder Woman - zobacz prace koncepcyjne prezentujące kluczowe momenty w filmie!

Opis: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman nastąpi 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Premiere

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.