Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Do premiery widowiska Aquaman pozostało jeszcze sporo czasu, jednak już dziś możemy spojrzeć jak prezentuje się razem para królewska mórz i oceanów. Zdjęcie nie oferuje nam dokładnie tego co ujrzymy w zbliżającym się filmie, ale miło spojrzeć na interakcję tak kultowych postaci jak Aquaman i Mera, nawet jeśli to tylko ujęcie zza kulis.

Tutaj możecie bliżej przyjrzeć się zdjęciu, widzimy Aquamana  ubranego w długi płaszcz skrywający jego strój, Mera natomiast ubrana jest w ikoniczny kostium, niestety odwrócona jest plecami do kamery.

Zobacz również: Wonder Woman - pokazy tylko dla kobiet

W filmie wystąpią: Jasona Momoa jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willema Dafoe jako Nuidis Vulko oraz Nicole Kidman jako królowa Atlanna.Obraz wyreżyseruje James Wan, natomiast premierę zapowiedziano na grudzień 2018.

Producentami Aquamana są Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg oraz Geoff Johns. Wśród osób odpowiedzialnych za kwestie techniczne są: Don Burgess - operator nominowany do Oscara za Forresta Gumpa, Kirk M. Mori - stały montażysta Jamesa Wana, Bill Brzeski - scenograf pracujący na planie Szybkich i Wściekłych 7, Kym Barrett - kostiumograf znany z prac nad Matrixem, Charles Gibson - specjalista od efektów specjalnych, nagrodzony Oscarem za film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Kevin McIlwain - specjalista od efektów specjalnych znany z serii Szybcy i Wściekli.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenie: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Pączek

Szymon Pączek

O mnie:

Fan filmów z lat 60 i 70. W kinie lubię wszystko co świeże i nieodgrzewane.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.