Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Rok 2018 wydaje się być bardzo interesujący dla fanów uniwersum X-Men, w związku z premierami takich filmów jak: New Mutants, Deadpool 2 czy X-Men: Dark Phoenix. Przy okazji Dark Phoenix pojawiła się dość interesująca dyskusja w ostatnim odcinku Meet the Movie Press z udziałem Jeff Sneider i Simon Thompson. Przy rozmowie na temat kolejnego filmu z uniwersum potworów zwanego Dark Universe, czyli Bride of Frankenstein (premiera 14 lutego 2019 roku), Jeff Sneider wymienił Angelię Jolie jako jedną z aktorek, którą widziałby w tym obrazie. Przy czym wspomina także, że studio 20th Century Fox najprawdopodobniej bierzę pod uwagę jej kandydaturę przy kolejnym filmie z uniwersum X-Men:

Myślę, że Angelina Jolie powinna wzmocnić swoją komercyjną wierzytelność i zrobić duży film. Jeśli chce w takowym wystąpić, a nie będzie nim Dark Phoenix - moim zdaniem tak się nie stanie - to powinna znaleźć się w Bride of Frankenstein.

Zobacz również: Deadpool 2, X-Men: Dark Phoenix i New Mutants z datami premier!

Oczywiście informacja nie została potwierdzona przez wytwórnię, ale Sneider podkreślił, że nie sądzi by Angelina Jolie dołączyła do kolejnej części X-Mena. W mediach społecznościowych zasugerował, że inna, dość znana aktorka może dołączyć zamiast Jolie.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Jordan Pix/Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.