Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Filmy osadzone w tzw. MCU czyli  kinowym uniwersum marvela dotychczas nie wyróżniały się dużą brutalnością i scenami przeznaczonymi wyłącznie dla osób dorosłych. Marvel zawsze stawiał na to by grupą docelową filmów byli zarówno młodsi jak i starsi widzowie oznaczając tym samym swoje produkcje kategorią wiekową PG-13. Czy może się to zmienić?

Dyrektor Marvel Studios Kevin Feige, który do tej pory stanowczo dementował spekulacje dziennikarzy odnośnie powstania w MCU historii z kategorią wiekową R zaczyna najwyraźniej zmieniać swoje zdanie. W ostatnim wywiadzie producent zdradził, że chociaż studio nie ma póki co planów na stworzenie filmów kierowanych dla starszej widowni to nie wyklucza, że może się to zmienić.

Znalezione obrazy dla zapytania marvel studios

Po sukcesach finansowych takich filmów jak Logan czy Deadpool wyprodukowanych przez konkurencyjną wytwórnie 20th Century Fox wszystko jest możliwe. Chociaż w trwającej 3 fazie kinowego uniwersum Marvela nie zobaczymy produkcji z eRką to być może w kolejnych latach studio rozpocznie nowe serie, które cechować będzie większa brutalność i bezkompromisowość.  

Źródło: Screenrant.com | Ilustracja wprowadzenia: Marvel Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, seriali kostiumowych i dobrego alkoholu. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    Adriano · 2 months ago
    /Marvel ma do dyspozycji taki wachlarz postaci, że spokojnie mógłby dalej robić hurtowo filmy w PG-13, a gdzieś na boku, od czasu do czasu wyprodukować coś dla dorosłego widza, na pierwszy rzut Blade'a np.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.