Rekiny opanowały cały świat w teaserze Rekinado 5

SyFy opublikowało w sieci pierwszy teaser Sharknado 5: Global Swarming. Najsłynniejszy mockbuster na świecie tradycyjnie celuje w hollywoodzką sequelową dewizę „jeszcze więcej, bardziej i mocniej”, więc szykujcie się na wielką orgię złego kina! 

https://www.youtube.com/watch?v=W4A053mTYE8&t=0s

Piąte Rekinado nabierze jeszcze większego wymiaru osobistego dla Finna oraz jego bionicznej żony April, gdyż ich najmłodszy syn stanie się więźniem przemierzającego po całym świecie tornada rekinów. Wędrując przez Londyn, Amsterdam, Rzym, Rio, Tokio oraz inne słynne miejsca pogromcy Rekinad będą szukać pomocy wśród monarchów, naukowców, celebrytów i sportowców w stoczeniu największej bitwy w swoim życiu.

Zobacz również: Tomasz Knapik czyta Blood Drive. Oto przedsmak serialu!

W głównych rolach ponownie zobaczymy Iana Zeringa i Tarę Reid. W roli Novy Clarke powrócić ma też Cassie Scerbo. Celebrytów i gwiazdy w rolach epizodycznych możecie sprawdzić TUTAJ. Anthony C. Ferrante, który pracował przy poprzednich produkcjach znów stanie za kamerą. Scenariusz napisał Scotty Mullen. 

Amerykańska premiera Global Swarming 6 sierpnia, a w Polsce zgodnie z grafiką opublikowaną na Facebooku kanału SciFi film zostanie wyemitowany 7 sierpnia.

rekinado5

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: SyFy

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?