Wyciekł tytuł filmu o Hanie Solo!?

Za nieco ponad pół roku pojawi się długowyczekiwana premiera ósmego epizodu Gwiezdnych wojen zatytułowanego Ostatni Jedi, ale fani tego uniwersum coraz baczniej przypatrują się doniesieniom na temat kolejnej odsłony historii antologicznych. Za sprawą zdjęć, wykonanych dwa dni temu przez jednego z członków ekipy pracującej na planie filmu o Hanie Solo, najprawdopodobniej poznaliśmy oficjalny tytuł drugiego obrazu z serii historii antologicznych. Portal Making Star Wars dostarczył materiały przedstawiające przód i tył koszulki:

Solo crew shirt 1Solo crew shirt 2

Natomiast strona La Fosa Del Rancor udostępniła ubiór osób należących do grupy kaskaderskiej:

Han Solo 2

Czyżbyśmy mieli do czynienia z tytułem Star Wars: Solo lub Star Wars: Han Solo? Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez Lucasfilm, ale w przeszłości zdarzały się już różne sytuacje dotyczące ubioru ekipy filmowej i oficjalnego tytułu nadanego konkretnemu filmowi. Dla przypomnienia, gdy J. J. Abrams kręcił siódmy epizod Gwiezdnych wojen, osoby pracujące na planie miały koszulki z napisem Episode VII. Później oczywiście film otrzymał swój obecny tytuł, czyli Przebudzenie Mocy:

Episode VII crew stuff

Zobacz również: Woody Harrelson publikuje zdjęcie z młodym Lando Calrissianem!

Film o Hanie Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody – Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywania przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen.

Źródło: Slash Film / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?