Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Koncepcja She-Hulk ewoluowała z metaforycznej "żeńskiej wersji męskiego superbohatera" w próbę zbadania natury alter-ego w sposób dość zabawny, zanim tą drogą poszedł Deadpool. Okazuje się, że chęć stworzenia o niej filmu zadeklarowała Rachel Talalay - reżyserka posiadająca doświadczenie chociażby przy kręceniu niektórych odcinków Doktora Who. Ostatnio udzieliła ona wywiadu portalowi Vice, opowiadając o seksizmie w Hollywood i świętując sukces Wonder Woman, będący jej zdaniem wyraźnym sygnałem rozwoju w przemyśle filmowym. W pewnym momencie Talalay uwzględniana była nawet jako reżyserka Captain Marvel, jednak przy She-Hulk ma już ona jasną wizję potencjalnego projektu:

Mam wizję tego, jak powinien wyglądać film o She-Hulk. Różnica pomiędzy She-Hulk a Hulkiem jest taka, że ona lubi swoją przemianę. Była swoistą Tank Girl (bohaterka filmu Odlotowa dziewczyna w reżyserii Talalay stawiała czoło potężnej korporacji kontrolującej zapasy wody pitnej - przyp. autora) w sensie wyrażenia tego, co chce powiedzieć. Gdy staje się She-Hulk, wydaje się to być otwarciem drzwi do wolności i zostaniem osobą, którą chciałoby się być. Nie jest się wówczas tylko kobietą. To jest moja wizja She-Hulk, którą chciałabym urzeczywistnić.

Jeśli weźmie się pod uwagę sukces Wonder Woman, można mieć nadzieję na pojawienie się w przyszłości kolejnych superbohaterów. Nie wiadomo tylko, czy Talalay zostanie obsadzona jako reżyserka filmu o She-Hulk. Wydaje się to być jednak interesujący materiał na film, mogący odnieść porównywalny lub większy sukces aniżeli obraz z uniwersum DC.

she hulk komiksFot. Marvel

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Greg Horn/Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Speedy Gonzalez · 2 months ago
  Szkoda że Zoe Saldana u Marvela jest zaklepana i też jako zielonoskóra istota. Babka idealnie idealnie nadaje się do kolorowych istot (to komplement nie rasizm)
 • This commment is unpublished.
  Tro · 2 months ago
  Niestety bardzo wątpię. Taka postać jak Hulk nie jest w stanie pociągnąć sam filmu.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.