Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Blade, łowca wampirów komiksowego świata Marvela, gościł na ekranach kin już trzykrotnie. Za sprawą New Line Cinema, dane nam było oglądać jego losy w 1998, 2002 i 2004 roku. Odtwórcą roli był dawno zapomniany przez Hollywood Wesley Snipes. W 2012 roku prawa do postaci wróciły do wydawnictwa Marvela, a co za tym idzie, fani zaczęli zastanawiać się kiedy ponownie zobaczymy tę postać na dużym, bądź małym ekranie.

landscape movies blade trinity wesley snipesFot. materiały prasowe

Kevin Feige, prezes Marvel Studios w jednym z ostatnich wywiadów dla Joblo zapytany został o to, czy Blade kiedykolwiek trafi do Marvel Cinematic Universe. Co prawda nie zdradził on żadnych konkretnych planów na tę postać, jednak jednoznacznie wyraził swoje otwarcie na wprowadzenie łowcy wampirów do MCU.

Naszym zdaniem to będzie coś naprawdę fajnego. Pewnego dnia. Moja kadencja w Marvelu zaczęła się 17 lat temu, a wtedy dwie rzeczy rozpoczęły trwającą dotąd erę. Jedną z nich byli X-Meni, na widok których ludzie mówili “Och, tak, widać w tym jakieś życie”. Jednak przed nimi był już Blade. Postać, o której mało kto słyszał, która pojawiła się kiedyś w historii Tomb of Dracula, a w efekcie przekształciła się w pełnoprawnego, rozpoznawalnego bohatera. To były dla mnie cenne lekcje, te mówiące o tym, że “nieważne jak bardzo dana postać jest rozpoznawalna, ważne jak fajny z tego wyjdzie film”. Właśnie to po latach było dla nas bodźcem do stworzenia Strażników Galaktyki i Doktora Strange’a. Myślę, że Blade jest naszym dziedzictwem i naprawdę dobrze byłoby z nim coś kiedyś zrobić.

Marvel Studios ma kilka możliwości na wykorzystanie postaci Blade’a. Wytwórnia może pokusić się o stworzenie pełnoprawnego filmu aktorskiego, wchodzącego w skład MCU. Blade może też pojawić się jako bohater swojego własnego serialu, tworzonego we współpracy z platformą Netflix. Może też, śladem Ghost Ridera, zawitać na plan serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

A Wy w jakiej formie najchętniej zobaczylibyście Blade’a?

Źródło: Heroichollywood, Joblo / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działu recenzje.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    Mr. ?? · 1 months ago
    Netflix Blade tak, podobnie jak Punisher będzie to odskocznia od naiwnych i dziecinnych bohaterów typu Matt Murdock / DD, czy Dan Rand / IF

    AoS Blade NIE, latynoski GR był słaby i przydał by się Netflix GR

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.