Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mamy dobre wieści dla każdego fana horroru. Wybrano już scenarzystę, który będzie odpowiadał za Obecność 3 - będzie nim David Leslie Johnson, który pracował już przy drugiej odsłonie cyklu. Cierpliwie czekamy na więcej informacji!

obecnoscFot. Warner Bros. Entertainment Inc.

Małżeństwo Ed i Lorraine Warren w trakcie swojej kariery spotykało się przede wszystkim z opętaniami i różnymi formami duchów. Jednakże w ich dorobku można się natknąć też na sprawę, na podstawie której wyszła książka zatytułowana Werewolf: A True Story of Demonic Possession, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "wilkołak: prawdziwa historia demonicznego opętania". Być może scenarzyści wykorzystają ją, by opowiedzieć o przypadku ludzi zamieniających się w wilki. Przy okazji rozmów na temat przyszłości serii reżyser James Wan potwierdził, że taki pomysł jest rozpatrywany.

Twórcom zależy, żeby z każdym filmem dodawać nowy element do marki, więc w dobie, gdzie istnieje wiele horrorów o duchach a mało o wilkołakach, wszelkie wątki likantropiczne na pewno byłyby sporym zaskoczeniem. Nic nie jest jednak jeszcze przesądzone, ale sam reżyser uspokaja, iż materiału źródłowego scenarzystom nie brakuje.

źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Entertainment Inc.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kuba Łaszkiewicz

Kuba Łaszkiewicz

Stały współpracownik

O mnie:

Autor powieści "Kalesony Sokratesa", którą wydał jako piętnastolatek. Wielki fan Kazika Staszewskiego i Stephena Kinga.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.