Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Adaptacja Death Note od Netflix odbiła się w sieci sporym echem, ponieważ wielu krytykowało jak będzie on wyglądać, jeśli przenieść by go do świata realnego. Dziś jednak wiemy jak będzie wyglądał plakat. Ci, którzy czytali mangę będą zadowoleni, ponieważ jest on utrzymany w klimacie ilustracji Takeshiego Obaty. To dzięki niemu i reżyserowi, którym jest Tsugumi Ohba, manga sprzedała się w nakładzie 30 milionów stając się wieloletnim fenomenem znanym na cały świat. 

Reżyser, którym jest Adam Wingard zdradził, że całość nie będzie utrzymana w konwencjonalnej wersji anime. Wiemy też, iż na cały projekt wpłynęła twórczość reżysera ostatniej trylogii o Batmanie. 

Zobacz także: Death Note - pierwszy zwiastun adaptacji mangi od Netflixa

Death Note opowie o licealisty, który znajduje enigmatyczny notes zawierający ogromną moc. Jego posiadacz może uśmiercić każdego człowieka na Ziemi, poprzez umieszczenie imienia i nazwiska ofiary w zeszycie. Odurzony mocą notesu, chłopak postanawia oczyścić świat ze wszelkiego zła.

Scenariusz do filmu sporządził Jeremy Slater (Fantastyczna Czwórka). Producentami filmu zostali: Roy Lee, Dan Lin, Jason Hoffs i Masi Oka. Z kolei rolę producentów wykonawczych pełnią: Brian Witten i Doug Davison. Premiera filmu ma odbyć się 25 sierpnia tego roku na platformie Netflix. 

Źródło: Movieweb / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.