Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Pomiędzy kolejnymi filmami i codzienną pracą na planie, Paul Thomas Anderson - reżyser takich hitów jak Boogie Nights, Magnolia, czy Aż poleje się krew - zajmuje się pielęgnowaniem swojej największej pasji, czyli... No zgadnijcie - filmowania. Nie oznacza to jednak, że kręci on gdzieś pokątnie jakieś małe tworki albo udziela się w produkcjach kolegów po fachu, gdzie jego nazwisko ujęte w napisach końcowych skutecznie nam umyka. Wolny czas zajmują mu bowiem członkinie indierockowego zespołu HAIM, które otrzymały już od twórcy kilka solidnych teledysków. Współpraca układa się ponadto na tyle sensownie i owocnie, iż za niedługo, a dokładnie 5 lipca, do kin trafi ich wspólne dzieło będące pełnoprawnym filmem krótkometrażowym. Co prawda z niniejszego przywileju skorzystają wyłącznie Nowojorczycy, lecz trzymając rękę na pulsie możecie być pewni, że i was ostatecznie nie ominie przyjemność obcowania z pierwszym dziełem Andersona od momentu premiery Inherent Vice.

O całym tym przedsięwzięciu zostaliśmy poinformowani przez jedną z sióstr Haim za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze. Film będzie nosił tytuł Valentine, a nakręcony został na klasycznej taśmie 35mm. Zdaniem artystki powinniśmy oczekiwać kilku niespodzianek, więc kto wie, kto wie... Może Paul Thomas Anderson zapowie swój kolejny film? Tym razem poprosimy jednak długi metraż.

Źrodło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materialy prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.