Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeśli jesteście członkami tej specyficznej niszy, która całe dnie i noce koczuje po piwnicach katując się perypetiami Braci przyrodnich w nadziei, iż kiedyś, w przyszłości powstanie sequel, to nie otrzymacie dziś lepszej wiadomości! Pozostali mogą sobie odpuścić. Will Ferrell, czyli filmowy Brennan Huff, w rozmowie z Andym Cohenem w ramach programu Watch What Happens Live przyznał bowiem, że jedną z kontynuacji filmów z jego udziałem, na którą miałby szczególną chrapkę są właśnie Bracia przyrodni:

Co nieco o Braciach przyrodnich już rozmawialiśmy, więc kto wie? Jednakże z drugiej strony cały czas pragnę robić coś nowego. Na przykład Tata kontra tata 2 wychodzą jesienią tego roku, tak gdybyście jeszcze mieli wątpliwości co do mojego rozumienia "nowości".

Jak to jednak z Ferrellem bywa, zanim doszedł do tej konstatacji wypełnił salę ogromnymi pokładami humoru, a widzów doprowadzał do stanów przedzawałowych. Z uśmiechem na ustach oczywiście. Trudno zatem spekulować na jakim etapie są te rozmowy i w ogóle w jakim gronie je prowadzono. Bo jeśli Ferrell zagadał sobie luźno z Johnem C. Reillym, że pragnie znów być jego bratem, to cóż... Niemniej jednak, aby współcześnie przekonać kogo trzeba do realizacji sequela niewymagana jest erudycja dyplomaty. Szczególnie jeśli chodzi o komedie. I nam w to graj, bo przecież śmiech to zdrowie. Tak?

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Bracia przyrodni

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Dziennikarz

O mnie:

Kiedyś filmy robiło się lepiej...


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.