Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top
22 lipca ze specjalną wizytą w Polsce pojawi się francuski reżyser Luc Besson! Twórca kultowych dzieł Piąty element, Leon Zawodowiec, Wielki błękit i Nikita, przyleci do Warszawy promować swój najnowszy film-superprodukcję Valerian i miasto tysiąca planet. W trakcie pobytu nad Wisłą, filmowiec weźmie udział w spotkaniu z mediami, będzie też gościem honorowym uroczystej polskiej prapremiery Valeriana.
http://static.srcdn.com/wp-content/uploads/Valerian-Movie-Comic-Con-Description.jpgFot. materiały prasowe
 
Najnowsza produkcja Bessona to nie tylko największe dzieło w karierze reżysera, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA! Jak mówi sam reżyser:
Czekałem całe życie, żeby zrobić ten film. To była niezwykła przygoda! Włożyłem w niego całe serce i nie mogę się doczekać aż go zobaczycie!
Trzymamy za słowo Panie Besson! Adaptacja przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, trafi do regularnej dystrybucji 4 sierpnia. A jeśli już nie możecie doczekać się premiery, to złagodźcie swój głód tym oto materiałem zakulisowym:
 
 
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.