Advertisement
Advertisement

Nolan porównuje Harry’ego Stylesa do Heatha Ledgera!

Reżyser Dunkierki Christopher Nolan porównał wybór Harrego Stylesa w swoim nowym filmie do wyboru Heatha Ledgera do roli w Mrocznym Rycerzu. 

Kiedy wybrałem Heatha Ledgera do roli w Mrocznym Rycerzu, nie obyło się bez uwag i komentarzy. Wierzę w swój instynkt i wiem, że Harry był idealnym wyborem do tej roli. Jako reżyser muszę ufać własnemu instynktowi i umiejętności dopasowania aktora do roli. Nie mam zbyt dużych obaw odnośnie tego występu.

Ledger dostał pośmiertnego Oscara za rolę Jokera. Wcześniej w tym roku jego rodzina rozwiała sugestie na temat tego, iż rola wpłynęła na stan psychiczny aktora. 

Mam nadzieję, że widzowie nie przegapią tego, co Styles zrobił, ponieważ było to bardzo subtelne i prawdziwe. Nie dałem mu niczego gwałtownego. To naprawdę ważne, co zrobił, w odniesieniu do tego, co chcieliśmy powiedzieć. Myślę że pokazaliśmy co nieco ludzkiej natury i tego jak człowiek radzi sobie w bardzo różnych sytuacjach. Udało mu się zagrać to z niezwykłą gracją i bardzo realnie. Bedąc reżyserem szukasz właśnie czegoś takiego.

christopher nolan 1000x600

Zobacz także: Dunkierka: Christopher Nolan nie miał pojęcia o sławie Harry’ego Stylesa!

Obsada produkcji Dunkierka wytwórni Warner Bros. Pictures, którą Nolan nakręcił na podstawie własnego, oryginalnego scenariusza, składa się zarówno z początkujących aktorów – Fionna Whiteheada (debiutant), Jacka Lowdena (W potrzaskuBelfast ’71), Aneurina Barnarda (Citadel) i gwiazdy sceny muzycznej, czyli Harry’ego Stylesa (lidera zespołu One Direction), jak również doświadczonych filmowców – niedawnego zwycięzcy Oscara, Marka Rylance’a (Most szpiegów), Kennetha Branagha (Walkiria), Cilliana Murphy’ego (Incepcja), Jamesa D’Arcy’ego (Atlas chmur) i Toma Hardy’ego (Zjawa). 

Dunkierka rozpocznie się od otoczenia tysięcy alianckich żołnierzy przez siły wroga. Uwięzieni na plaży, mając za swoim plecami bezkresne morze, bohaterowie muszą się zmierzyć z niemalże bezsensowną dla nich sytuacją, gdy uzbrojony przeciwnik z oczywistym zamiarem bezlitośnie kieruje się w ich stronę.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 lipca 2017 roku.

Źródło: nme.com / ilustracja wprowadzenia: imgur.com

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?