Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Show must GO ON! Plotki na temat powstania tego filmu krążyły od wielu, wielu lat. W końcu możemy powiedzieć, że jesteśmy już bliżej, niż dalej ujrzenia filmowej biografii kultowego zespołu Queen. Obraz zatytułowany Bohemian Rhapsody, znalazł już reżysera i jest nim Bryan Singer, najbardziej kojarzony dzięki X-Menom oraz Podejrzanym. Już niedługo rozpocznie się preprodukcja, a zdjęcia ruszyć mają we wrześniu w Londynie. 

Źródło: reddit.com

Do zagrania roli jednego z najlepszych wokalistów chodzących po tej ziemii, czyli Freddy'ego Mercury'ego wybrany został nagrodzony statuetką Emmy, Rami Malek (Mr. Robot). Niewątpliwie, zadanie, które ma do zrobienia może okazać się ogromnym wyzwaniem. Wcześniej z projektem przez długi czas byl związany Sascha Baron Cohen. Musiał jednak zrezygnować, gdyż według niego żyjący członkowie zespołu nie zgodzili sie na ukazanie na wielkim ekranie także skandali związanych ze zmarłym na AIDS frontmanem. 

Kiedy już poznaliśmy nazwisko reżysera Bohemian Rhapsody oraz odtwórcę głównej roli, zasadniczym pytaniem jest, kto wcieli się w Rogera Taylora, Briana Maya oraz Johna Deacona. Póki co, nie znamy jeszcze żadnych kandydatów do rol pozostałych rockmenów, ale niewykluczalne, że w najbliższym czasie się tego dowiemy.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: hdwallpaper.nu

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.