Harry Styles skończy karierę aktorską na Dunkierce?

Niewątpliwie jednym z ciekawszych aspektów Dunkierki Christophera Nolana będzie występ Harry’ego Stylesa. 23- letni piosenkarz został wybrany przez Christophera Nolana do jednej z głównych ról mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia aktorskiego. Podobno podołał, jednak sami będziemy to ocenić dopiero od piątku, kiedy to Dunkierka trafi do kin. A podołał we własnym mniemaniu na tyle dobrze, że chociaż jest to jego pierwsza duża rola, to twierdzi że nigdy już jej nie przebije i że może być jego ostatnią. 

Bycie częścią Dunkierki to wielkie szczęście. Wziąłbym udział w takim projekcie ponownie, jednakże nie da się. Mógł on być jeśli chodzi o moją karierę aktorską ostatni.

Ostatnie zdanie zainteresowało dziennikarzy, więc pociągnęli gwiazdora za język. Wtedy wypalił:

Bardzo mi się podobało. Poszybowałem jednak na szczyt zbyt szybko. Nic już nie mogę osiągnąć.

https://www.youtube.com/watch?v=ed6IhUUN-gI

Jak widać więc, niektórym wystarczy jedna dobra rola, aby stać się spełnionym aktorem i nie potrzebować już więcej grania w jakichkolwiek produkcjach. A może rzeczywiście, były cżłonek One Direction osiągnął w dramacie wojennym Nolana taki Olimp aktorstwa, że dalsza gra po tej roli mogłaby być tylko pasmem kompromitacji. O tym wszystkim będziecie mogli się przekonać już od piątku 21 lipca. Tymczasem my zrecenzujemy dla Was przedpremierowo Dunkierkę już jutro.

źródło: Mirror.co.uk / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?