Wonderstruck – nowy zwiastun filmu fantasy Todda Haynesa I SDCC 2017

Amazon Studios na swoim dzisiejszym panelu Comic-Con w San Diego zaprezentowało nowy zwiastun filmu fantasy pt. Wonderstruck, któremu towarzyszy utwór Davida Bowiego Space Oddity. Trailer nowego filmu Todda Haynesa (Carol) z Julianne Moore i Michelle Williams znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=7Ryu1AWSh3g

Zobacz również: Rebel in the Rye – pierwszy zwiastun filmu biograficznego o autorze Buszującego w zbożu

Wonderstruck jest ekranizacją pozytywnie przyjętej przez krytyków powieści spod pióra Briana Selznicka. Ben i Rose są dziećmi z dwóch różnych epok, które potajemnie życzą sobie, aby ich życie diametralnie się odmieniło. Ben tęskni za ojcem. Tak naprawdę nigdy nie miał okazji go poznać. Rose z kolei marzy o tajemniczej aktorce, której życie skrupulatnie opisuje w swoim notatniku. Kiedy Ben odkrywa zagadkową wskazówkę we własnym domu, a rzeczona dziewczynka czyta wyróżniający się nagłówek w jakieś gazecie, oboje wyruszają na ekscytującą podróż. Jej celem będzie odnalezienie brakujących w ich życiu elementów, co rozwinie się z hipnotyzującą symetrią.

Scenariusz do filmu napisał sam autor ksiązki. Produkcja zadebiutuje na platformie Amazon 20 października 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?