Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Platforma Netflix opublikowała nowy zwiastun oraz plakat promujący jej nadchodzące wielkimi krokami widowisko science-fiction z elementami thrillera, które zatytułowane jest What Happened to Monday. W obsadzie znajduje się Noomi Rapace (Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet). Aktorka wcieli się w produkcji w siedem identycznych sióstr. W filmie widzowie zobaczą ponadto Willema Dafoe (Spider-Man) i Glenn Close (Fatalne zauroczenie). Poniżej znajdziecie wspomniane materiały.

Zobacz również: Bond 25 - ujawniono miejsce akcji i roboczy tytuł filmu?

W niedalekiej przyszłości, gdzie przeludnienie i głód doprowadziły rządy do podjęcia drastycznej "Taktyki jednego dziecka", siedem identycznych sióstr prowadzi życie uciekinierek, kryjąc się przed prawem i specjalistyczną organizacją. Wspomniane ugrupowanie dowodzone jest przez okrutną Nicolette Cayman (Glenn Close). Celem agencji jest wymuszanie prostej w założeniach doktryny opisującej planowanie rodziny, którą udało się przechytrzyć rzeczonym siostrom poprzez udawanie jednej osoby. Wybrańcem okazała się Karen Settman (Noomi Rapace). Wychowane przez dziadka (Willem Dafoe), który nazwał je zgodnie z dniami tygodnia, czyli: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela, dziewczyny mogą wychodzić na dwór oraz cieszyć się życiem. Jest tylko jeden warunek. Każda z nich może jedynie raz wyjść na dwór podczas całego tygodnia, przybierając ustaloną wcześniej tożsamość. Mimo to bohaterki mają własną wolę i cieszą się wolnością w swoim zamkniętym apartamencie, będącym również poniekąd ich wiezieniem. Do znaczy do czasu, kiedy Poniedziałek nie pojawia się w domu...

Monday 2Fot. Netflix

Wyreżyserowany przez Tommy'ego Wirkolę (Hansel i Gretel: Łowcy czarownic) na podstawie scenariusza Maxa Botkina (Dzieciaki rządzą) i Kerry Williamson (Alex Cross), film What Happened to Monday został wyprodukowany przez Raffaellę De Laurentiis, Fabrice'a Gianfermiego i Philippe'a Rousseleta. Widowisko pojawi się na platformie Netflix już 18 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.