Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niewątpliwy sukces mrocznego thrillera Dennisa Villeneuve pozwolił wielu jego współtwórcom na rozwinięcie skrzydeł. I choć sam frankofoński Kanadyjczyk nie potrzebował już zbytniego rozgłosu, a jedynie przypieczętowania swojej marki, to taki na przykład Taylor Sheridan dzięki Sicario wpłynął na szerokie wody. W tym roku wyreżyserował ciepło przyjęty thriller neo-noir z Jeremym Rennerem o tytule Wind River, a w przygotowaniach nadal jest scenariusz do drugiej części hitu z Benicio Del Toro. I właśnie o nim Sheridan wypowiedział się w kilku słowach w ostatnim wywiadzie z dziennikarzami portalu Collider. Wypowiedział się i już z miejsca kupił naszą sympatię!

Gdy powiedziałem, że napiszę scenariusz do Soldado (tytuł sequela Sicario - przyp.red.), to studio poprosiło mnie o wykorzystanie całej masy standardowych, tradycyjnych chwytów i tego typu nudziarstwa, ale odrzekłem im: "O nie, nie, nie panowie. Tak nie będziemy tego robić. Pierwsza część była oryginalna, ale nie mam zamiaru jej kopiować.". No i zaufali mi, a potem, gdy odniosłem rozbudowany skrypt, usłyszałem: "O cholera, zdaje się, że mamy kłopoty". Przy tym co napisałem pierwsza cześć wyglądała jak komedia... Ta, nie jestem odpowiednią osobą do pisania sequeli.

sicarioAAAFot. kadr z filmu Sicario / Cóż, nam to na komedię nie wyglądało...

Rzeczywiście, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Sicario raczej nie było lekką kromką chleba, to powyższe słowa Sheridana mogą co nieco rozniecić nasze oczekiwania. Oby to tylko nie była gra pod publiczkę, a rzetelna zapowiedź. Bo jak nie... to mamy dziennikarską moc zmieszania filmu z błotem! Strzeżcie się!

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Dziennikarz

O mnie:

Kiedyś filmy robiło się lepiej ...


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.